Love's Mischief RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love's Mischief RPG

Kalabalığın sesine kulak ver. Karanlığın orada olması an meselesi.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Naber yaa nabion?

YazarMesaj
C. J. L'oréal Black

Naber yaa nabion? Empty
MesajKonu: Naber yaa nabion?   Naber yaa nabion? AakahcSalı Haz. 19, 2012 2:17 pm

Merhaba öncelikle ben ismimi ne kadar beğenmesem de Miray. 95 doğumluyum. Kaç yaşında olduğumdan emin değilim. 16-17 işte Very Happy Denizlide yaşıyorum (Artık) İnek bir kişiliğim var. Hırslıyımdır efendim Smile Üniversite sınavına 2 yıl kaldığından mıdır bilmem ama test çözmediğim günler vicdan azabı çekiyorum. 11. sınıfa geçtim. Bu ara çok sık hastalanıyorum. Sonra yüzmeyi çok severim. Satrancı severim. Baya amatör olarak gitar çalıyorum. (Hepsi Batuhan Mutlugil) Türk müziklerini pek sevmem. Aslında pek müzikte dinlemem ama DUMAN HASTASIYIM!! Duman fanıyımdır efendim. İstanbul'da yaşasam herhalde Batuhan Mutlugil'in peşinde dolaşırım. Rpg işinde yeniyim. 2 yıl olmasına rağmen baya amatörüm Very Happy (Bu arada söylemeden edemicem Duman konserinde Batuhan elime penasını tutuşturdu ve beni öptü oo günden beri leylayım) Umutla Ebruyu admin olarak çok beğeniyorum. Ama diğer adminlerle tanışmadım Eminim onlarda çok iyidir.

SİZLERİ SEVİYORUM UMARIM SİZDE BENİ SEVERSİNİZ Very Happy

Naber yaa nabion?
1 sayfadaki 1 sayfası