Love's Mischief RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love's Mischief RPG

Kalabalığın sesine kulak ver. Karanlığın orada olması an meselesi.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu çok nadir olur kıymetini biliniz.

4 posters
YazarMesaj
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

bu çok nadir olur kıymetini biliniz. Empty
MesajKonu: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 5:11 pm

koreye aşığımdır bu arada, resimde büyükmüş neyse bu ben uykuyucumdur okulda evde ise atom bombası:

w w w.youtube.c om/watch?v=jhUSsQ_OXzc

Çok kararsız kaldım size 11 mi size 10 mu? u.u
Bu başlıkta da söylediğim üzere çok nadir tanışma başlığı açarım. Bana göre değil böyle şeyler ama bir şevk geldi sormayın. Herkes açmış ben de açayım dedim aslında hiç gerek yok yani bknz; buradaki şahsın aynısıyım. Gene de ayıp olmasın çalmayalım diye biraz anlatayım. Ama biliyo musun hiç anlatasım yok neyse zaten çok başarılı değilimdir bu konularda. Seçmen şapkaya da sadece kendi özelliklerimle başvurdum oradan da bakılabilir yani. Neyse be başlıyorum. Ben Kardelen on altı yaşında liseden nefret eden genel olarak okuldan nefert ediyorum. Aslında sanırım etmiyorum. İçindekiler işi bozuyor. 3 Aptal filmindede söylendiği gibi; "Bize nasıl mühendis olacağımızı değil, nasıl iyi not alacağımızı öğretiyorlar.". Anladığınız üzere 10. sınıftayım ve dokuza giden bir çocuktan hoşlanıyorum. Neden bunu söyleme gereği duyduğumu bilmiyorum. Aslında ben bir çok kişiden hoşlanabilirim. Neyse bu konuyu geçiyorum. Aşırı bir şiddet manyağıyımdır. Şu dayağın cennetten çıkma olduğuna inananlardan değilim. Ben sadece yaşıtım erkeklere yumruk atarım o kadar. Kardeşimle de şakasına güreş falan o kadarcık yani. Sokakta birinin dayak yediğini görsem dayanamam onu korumaya çalışırım olmuyor mu dalarım olur biter. Önce anlaşmaya çalışırım. Kesinlikle neşeli biriyimdir. Ben surat asıyorsam bilin ki her şeyi biriktirmişim bir an da patlamışım demektir. Aslında rp alemi beni mutlu yapıyor. Şu ana kadar uzun süredir beni buraya ağlayacak bir site bulamasam da belki bu site beni tekrar bağlar. İnşallah yarabbim neyse.... Bırakmıştım bir ara da o yüzden böyleyim. Ocak 20'lilerde 2010 da başladım sanırım ya da öyle bişi işte. Yukarıda ki şarkı ise depresyon şarkımdır. Ruh halim çok değişkendir. Hem de aşırı. Öyle böyle değil. Çabuk sinirlenir çabuk sönerim. Sadece sevdiklerime kızarım. Bu da ayrı bir muamma zaten. Sevmediğim, tiksindiğim, nefret ettiğim insanlar benim için önemli değildir onlara kızmam sinirlenmem asla elimi sürmem yani dövmem. DOCTOR WHO VE SPN İÇİN YAŞARIM A DOSTLAR. OHA ÇOK UZUN OLDU ASLA OKUNMAYACAK ÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜÜH SUSTUM

Kısacası ben Kardelen, 16, Ankara, NMÇAL (okulumun mal adı), 2010 ocak, dengesiz, dövüşçü. asdfghjk ha unutmadan okuldaki lakaplarım; atom karınca, küçük gezegenim, küçük arı, karıdelen, karo, kardo. İstediğinizi söyleyebilirsiniz. Hatta lakapları gerçek adımdan daha fazla severim.
Ha bu da feysbuk adresim belki arkideş olmak istersiniz panpişler -ıy kendimden iğrendim u.u-Aaaa bu bana dedi ki "New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information." Neyse şu işte

w w w.facebook.c om/kardelen.hamoglu

En son Sofia Ksanochka tarafından Paz Mayıs 27, 2012 6:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Slytherin V. Sınıf | Yönetici
Aphrodis Audrey Phyllis

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 5:55 pm

Feysbuk adresini verdiğinde fark ettim feysimde olduğunu asdfgsd Neysem ehm. Hoşgeldin Kardelenciğim. Valla üşenmedim hepsini okudum. Güldüm falan güzel oldu.
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 6:06 pm

OHA BEN ŞU AN FARK ETTİM. Yukarıdaki depresyon şarkım demişim şarkıyı koymayı unutmuşum bağlayacak diye ağlayacak yazmışım neyse. Hoş karşılayın artıkın.

Hoşbuldum bebek. Birinin okuduğunu bilmek güzel duygu asdfgh Üşenmeyip okuduğun için de ayrı teşekkür ederim hehehe

edit hahahahah size de 10'un sıfırını unutunca böyle oluyor XD

OHA BEN ŞU AN FARK ETTİM. Yukarıdaki depresyon şarkım demişim şarkıyı koymayı unutmuşum bağlayacak diye ağlayacak yazmışım neyse. Hoş karşılayın artıkın. Hoşbuldum bebek. Birinin okuduğunu bilmek güzel duygu asdfgh Üşenmeyip okuduğun için de ayrı teşekkür ederim hehehe
Aphrodis Audrey Phyllis
Aphrodis Audrey Phyllis

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 6:36 pm

Bu arada ben de hangi şarkı acaba? diye duraksadım ama sonra devam ettim okumaya asdfsd
George Crownie
İksir Profesörü
İksir Profesörü
George Crownie

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 6:39 pm

Hoşgeldin aramıza! Umut ben de. Memnun oldum.
http://lovesmischief.roleplaylife.net
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 7:13 pm

Hahaha ismin çoook güzel -çaktırmayazıdabahsettiğimdokuzunismideumutahaah- Anında kanım ısındı yani. Memnun oldum bende. Neyse hoşbulduuum ki ^.^
Ysebel Moore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Ysebel Moore

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 7:29 pm

Koreee <3 Ben seni tanıyorum galiba ya. Neyse adım Nagehan. Hoşgeldiin.
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

MesajKonu: Geri: bu çok nadir olur kıymetini biliniz.   bu çok nadir olur kıymetini biliniz. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 7:33 pm

Hoşbulduuum ^^ Kore aşktır her daim. Dizi film şarkı grup her şeyini severim. Ben seni tanıyorum kesin ama nerden hatırlamıyorum cidden asdfgh Ayrıca takımlarını sen yapıyorsan bende istiyorum kiğ u.u Çokoşlar. Hele fontları. Takmsızlıktan gına geldi ühühüh Neyse sustum. Tekrar hoşbuldum sağol ^^

bu çok nadir olur kıymetini biliniz.
1 sayfadaki 1 sayfası