Love's Mischief RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love's Mischief RPG

Kalabalığın sesine kulak ver. Karanlığın orada olması an meselesi.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin.

3 posters
YazarMesaj
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. Empty
MesajKonu: faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin.   faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 7:10 pm

Kore filmlerini sever misiniz bilmem ama kesinlikle bir kere izlemelisiniz. Zaman kaybı diye düşünmeyin çoğunun başı sıkıcıdır ama sonunu öyle bir bitirirler ki unutamazsınız filmi. En azından ben öyle oluyorum. Bu filmin ise sonu bilindik olsa da senaryosu o kadar güzel ki ben asla unutamam ki aşk filmleri birinci tercihim olmuştur her zaman. Neyse filme geleyim. w w w.korea-fans.co m adresinden özeti aldım. Söyleyim de. Sonra sorun falan olmasın. Ha bu arada spoiler içerebilir belki. Bilemiyorum. Duruma bağlı anlatabilirim.

faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. 420pxalwayskoreanmoviep
diğer afiş bu daha güzel bence neyse:

Oyuncular:
So Ji-Sub -bu adam kraldır öhöm.
Han Hyo-Joo
Kang Shin-il 강신일
Park Cheol-min 박철민
Wi Seung-bae 위승배
Jo Seong-ha 조성하

faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. G0Pk5faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. WM6HH

Şimdi filmimizin adı 오직 그대만 yani Only You. Eski bir boksör ile görme duyusunu kaybetmiş bir kadının hikayesini anlatır. Cheol Min eski bir boksördür, fakat bir yara sebebiyle boks hayatı sona erer. Jung-Hwa gözlerini kaybeder ancak o başarılı bir kadındır. O tele pazarlamacı olarak çalışır. Cheol Min bir otoparkta dar bir bilet gişesinde çalışarak zaman geçirir. Bir gün, Jung-Hwa karşısına çıkar.

işte hıçkırdığım an oha burada bile ağladım:

Filmin başında çok sıkıcı gelebilir bazılarına ama ben kore filmlerini aşırı sevdiğimden çok hoş başladığını söyleyebilirim. Filmin gidişatı özellikle bazı replikler gerçekten çok hoş. So Ji Sub tanımayanlar için söyleyeyim her filme bir şeyler katan bir oyuncudur. Kesinlikle izlenilmeli onun filmleri. Filmdeki boks sahneleri aşırı gerçekçiydi. Ben her türlü film izlerken göz yaşlarımı tutamadığımdan sürekli ağladım filmde. Kısacası afedersiniz hem ota boka gülerim hem ota boka ağlarım böyle de mal biriyim. Aslında buraya döktürmek isterdim ama izlemek isteyenleri vazgeçirmeyeyim spoiler vererek. Son olarak izlemek isteyenler buradan izleyebilirler. Yeppudaa'nın mükemmel çeviri ekibinin eseri. Tekrar izleyesim geldi ahahaha. Neyse beni takmayacağınızı düşünsemde belki izleyip beğenen olur. Sevinirim. Sürçü lisan ettiysek affola. -nasıl yazıldığını bilsem daha iyi olurdu sanki u.u-

al sana lınk:
Ysebel Moore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Ysebel Moore

MesajKonu: Geri: faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin.   faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 7:19 pm

Aaa ben bunu izlediim-bi çok kore filmi gibi manyaktı- sonlarında ağlamaktan ölmüştüm. Başlarda tabi güldüm felan özellikle kadının ayak kokusundan rahatsız olduğu kısım süperdi ehe.
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

MesajKonu: Geri: faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin.   faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. AakahcPaz Mayıs 27, 2012 7:28 pm

hahaha orası ayrı bi güzeldi. *Kore filmlerini seven biri ve benim mutluluğum* Razz Çokoştu cidden o kokulu kısım. Gidip yeni ayakkabı alması ve kızın onu fark etmesi falan. Ops spoiler neyse susayım en iyisi. ehehe
Marquéz Slorkié
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Marquéz Slorkié

MesajKonu: Geri: faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin.   faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:15 pm

Gerçekten efsane ya. Sahneler arası geçiş harika kurgulanmış. Aklıma geldi yeniden izleyeyim. Arşive eklemem gerek.

faklı şeyler şeyler hareketlenmiyosunuz bari film izleyin.
1 sayfadaki 1 sayfası