Love's Mischief RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love's Mischief RPG

Kalabalığın sesine kulak ver. Karanlığın orada olması an meselesi.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mışmış donuna sışmış ehe.

3 posters
YazarMesaj
Mike Pysean
Rahip Neutron
Rahip Neutron

Mışmış donuna sışmış ehe. Empty
MesajKonu: Mışmış donuna sışmış ehe.    Mışmış donuna sışmış ehe. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:31 pm

Herkese selam olsun

Adım Can. 16 yaşındayım Mersinde kıytırık bir lisede 11. sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Yaklaşık 2 mi desem 3 mü desem bilemedim ama ortasını bulup 2 buçuk diyeceğim o kadar yıldır rp yapıyorum bu ortama hp rpyle başladım ondan başka da doğru düzgün rp yapmışlığım yoktur zaten. Sonra psikolojik rahatsızlıkları olan biriyim bunun için tedavi alıyorum ehe.

Aşırı derece anime tutkunuyum işte arada da manga okurum ama pek sık değil. Müzik türüne gelecek olursak her türlüsünü dinlerim fakat pop hariç hatta " I hate pop music" genelde metal dinlerim hatta hep diyebilirim. İşte bir oyun vardır League Of Legend diye onuda severim iyi oyundur. Sanırım bu kadar. He birde bateri ve gitar çalarım düzenli olarak.

Mışmış olayını soracak olursanız eğer ki
 Mışmış donuna sışmış ehe. Mismis-donuna-sismis
buradan gelmekte ehe.
George Crownie
İksir Profesörü
İksir Profesörü
George Crownie

MesajKonu: Geri: Mışmış donuna sışmış ehe.    Mışmış donuna sışmış ehe. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:39 pm

Fıraat! Very Happy Hoşgeldin dostum aramıza. Fırat sevmeyen var mı ya? ehe. Bateri ve Gitar demek Smile Benim de sadece klasik gitar geçmişim var fakat pek iç açıcı sayılmaz. Yine de arada piyano vb. enstrümanlarda nota çıkararak diğer enstrümanlara bağlantı yapıyorum Smile

Her neyse uzun lafın kısası hoşgeldin. Bu arada Umut ben. Keyifli Roller diliyorum.
http://lovesmischief.roleplaylife.net
Mike Pysean
Rahip Neutron
Rahip Neutron

MesajKonu: Geri: Mışmış donuna sışmış ehe.    Mışmış donuna sışmış ehe. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:41 pm

Bende klasikte pek iyi değilim fakat bass gitarda kendime güvenirim. Neysem hoş bulduk Umut. ^^
Klaus L. Sabrosa
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Mışmış donuna sışmış ehe.    Mışmış donuna sışmış ehe. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:42 pm

hp rp derken hp-rpgyi kastettiysen o site bayağı meşhurdu ya. Umut ve ben de oradaydık. Ve gerçekten güzel ortamı vardı. Umut tabi o zamanlar benimle pek takılmazdı ama:P Her neyse bu arada Güven ben. Hoşgeldin. Umarım keyifli zaman geçirirsin burada. En ufak bir sıkıntıda buralardayım. Tecrübeli bir üye olaraktan. Memnun oldum.
Mike Pysean
Rahip Neutron
Rahip Neutron

MesajKonu: Geri: Mışmış donuna sışmış ehe.    Mışmış donuna sışmış ehe. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:54 pm

Hp rp derken genel olarak kastetmiştim Very Happy Hoş bulduk bu arada. Sıkıntım olursa senin yanına geleceğim direk ^^
Klaus L. Sabrosa
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Mışmış donuna sışmış ehe.    Mışmış donuna sışmış ehe. AakahcPerş. Haz. 14, 2012 11:55 pm

Hahah. Smile Tamamdır beklerim ^^,

Mışmış donuna sışmış ehe.
1 sayfadaki 1 sayfası