Love's Mischief RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love's Mischief RPG

Kalabalığın sesine kulak ver. Karanlığın orada olması an meselesi.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lolipoplu kurgular

5 posters
YazarMesaj
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcPtsi Mayıs 28, 2012 6:54 pm

lolipoplu kurgular 4VeDI
Bir lolipop gördüm sanki? Bir lolipop verin Aethra da size her şeyini versin. Öyle çok seviyor onları, dolabında zulası var. Paylaşmadığı tek şey lolipopları. Klasik gitar çalıyor, lolipoplarından sonra en önemli şeyi gitarı. Başka da önemli bir şeyi yok zaten. Bir grupta çalıyor. Gitarıyla bütünleştiği zamanlar kimseyi duymuyor. Yunan - İngiliz melezi. Tam adı Aethra Lucille Pavone. Genel olarak ezik bir tip. Kendine karşı çok güvensiz. Oldukça saf, herkesi de kendisi gibi sanıyor. İnsanlar ona kötü davrandığındaysa günlerce ağlıyor. Çok duygusal. Hemen hemen her şeye ağlayabiliyor ama genelde gülmeyi tercih ediyor. Yanağında gamzesi var ve dağlar kızı heidi gibi yanakları kırmızı hep. İyilik meleği, karşısındakini mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapar. Ayrıca yaşıtlarına oranla çok daha ufak görünür, bu da kendine olan güvensizliğinin bir başka sebebidir. Hep çocuk kalmıştır, bir türlü büyüyememiştir. Peter Pan misali ^.^

# Çok yakın arkadaş istiyorum. BFF yani.
- sofia ksanochka, v. sınıf, hufflepuff

# Aethra'yı koruyanlar olmalı. O kadar çok itilip kakılacak ki bunlar olmasa bir dk. okulda duramaz.
- barbara elvfsie, v. sınıf, slytherin

# Aethra'yı küçük kardeşi gibi gören manevi bir abi olursa çok cici olur.

# Arkadaşlar

# Onun bu haliyle eğlenen, dalga geçen kısacası onu itip kakan kişiler istiyorum. Bunlar koridorda gördüklerinde Aethra'ya çarpmadan geçmeyen kişiler olacak.
- illeana stauss, v. sınıf, slytherin

# Bir de bu itip kakma işinin belirli bir sebepten ötürü olanı var. Yani bir olaydan sonra onu küçümsemeye başlamışsanız ya da değişmesini istiyorsanız, buyrun efenim.
- aphrodis audrey phyllis, v. sınıf, slytherin

# Aethra'nın gözdeleri, idolleri. Onlar gibi olmak istiyor yani.

# Zamanında platonik olduğu kişiler

# Pek olmaz ama Aethra'dan hoşlananlar

# Aethra'ya kini olanlar

# Aile kurguları da hoş olur, baba anne kardeş falan.

# Özel kurgular da süper olur böyle.

Siz gelin kurgu bulması kolay, gelenlere lolipop vericem ^.^

En son Aethra L. Pavone tarafından Perş. Mayıs 31, 2012 12:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Slytherin V. Sınıf | Yönetici
Aphrodis Audrey Phyllis

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcPtsi Mayıs 28, 2012 7:41 pm

Hanimiş benim Nurdan'ım. Belli bir sebepten ötürü itip kakayım bence ben seni. Güzel bir sebep bulalım şöyle.
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcPtsi Mayıs 28, 2012 7:51 pm

burdaymış ehehe şimdik şöyle bir şey yapabiliriz belkim aphrodis'in sakladığı bir şey var mı ki? Aethra onu görmüş olsa kimsenin bilmesini istemeyeceği bi halde felan sonrasında sen bunu tehdit etsen bu zaten söylemek istemese seni iyi biri olarak görse felan böyle tipik bir şey oldu ama *.*
Barbara Elvfsie
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Barbara Elvfsie

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcSalı Mayıs 29, 2012 3:46 pm

Başka bina da olsa, kollarım seni ben. *-*
Aphrodis Audrey Phyllis
Aphrodis Audrey Phyllis

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcSalı Mayıs 29, 2012 5:19 pm

Nurdan, benim Aphrodis'çiğimin küçükken hayali arkadaşı vardı. Hala da ara ara görüyor, konuşuyor falan onunla. Onu görmüş olabilirsin, evet.
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcÇarş. Mayıs 30, 2012 3:45 pm

ekliyorum ikinizi de canlarım ^^
lleana Stauss
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
lleana Stauss

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcÇarş. Mayıs 30, 2012 3:54 pm

Onun bu haliyle eğlenen, dalga geçen kısacası onu itip kakan kişiler istiyorum. Bunlar koridorda gördüklerinde Aethra'ya çarpmadan geçmeyen kişiler olacak, lütfen ^^
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcÇarş. Mayıs 30, 2012 3:55 pm

tamamdır, tırstım senden şimdiden Razz
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcÇarş. Mayıs 30, 2012 4:49 pm

BİZ BFF OLABİLİRİZ Kİİİ ^^
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

lolipoplu kurgular Empty
MesajKonu: Geri: lolipoplu kurgular   lolipoplu kurgular AakahcPerş. Mayıs 31, 2012 12:42 pm

ÇOKOŞ OLUR Kİİİ ^^

lolipoplu kurgular
1 sayfadaki 1 sayfası