Love's Mischief RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love's Mischief RPG

Kalabalığın sesine kulak ver. Karanlığın orada olması an meselesi.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum.

2 posters
YazarMesaj
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. Empty
MesajKonu: yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum.   yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. AakahcÇarş. Mayıs 30, 2012 4:36 pm

yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. Tumblr_m4tlm2jgmM1rx8pq4o1_500
    Ya şimdi öyle böyle değil istediğim iki şey var ciddi ciddi. Biri bunlara karakter açarsa çok sevinirim mesela. Bunları çook istiyoruuum.
    & Neutron bir kardeş, erkek kız fark etmez; ailesi üç yaşındayken onu evlat edindi. Bir kasabada çocuk esirgeme kurumundaydı. İsmi acayip böyle. Whisper gibi falan. Çok hoş olabilir bu karakteri açabilen olursa. Yoksa kendim açacağım. FOREVER ALONE :trollface:
    & Bir de ikiz, üçüz ya da onun gibi bir kurgu istiyorum buna ayrı bir karakter açacağım. Önce bi konuşalım da. Neyse işte bunları çok istiyorum; ve şimdi karaktere geçeyim asdfg

Genç cadı, 'cadı' kavramının içinden kopup gelmiş gibidir. Her cadı gibi onunda iyi ve kötü, bir şekilde baskın günleri olmaktadır; ama bunlar ve görülmeye değerdir. Genelde araftadır; ne iyi ne kötü. Sadece içindeki aşkı uyandırmanız yeterlidir bunun için. Aşk dediği bildiğimiz aşktır. Hani şu erkek ve kızın bir çift olduklarından. Kesinlikle bir şıpsevdidir bu kız. Hoşlandığı bir erkek olduğunda anında yön değiştirir. Fiziğinin ve görünüşünün nasıl olduğu önemli değildir. Bir anda hayatının yönü değişir. En tipsizlerden bile hoşlanabilir onun için en önemli şey gülümsemesidir karşısındaki kişinin. Eğer o gülümseme bulaşıcıysa ne ala. Bu kızı her türlü elde edebilir. Şiddet yanlısı olduğu söylenebilir. Pek kız olduğunu söyleyemez yakınları. Erkek fatmadır onlar için. Sosyal, atılgan bir tip gibi görünse de kesinlikle utangaçtır. Gülmeyi çok sever ama nefreti de en derinden yaşar. En ufak nefret tohumu içinde ormanlara dönüşebilir. İnsanların çoğuyla anlaşmaya çalışsa da onların işleri düştüğünden mi istediklerinden mi geldiklerini anlar. Tam bir insan sarrafıdır bu yönüyle. Onu kandırmak çok zordur. Yalan söyleyip söylenmediğini anlar. Dediğim gibi bunu sadece hoşlandığı erkeklere uygulayamaz.

Kısacası; -çok kısa olmasa da XD-
    & Melezdir. Annesi muggle, babası safkan.
    & Neutron bir kardeşi var. Onunla çok iyi anlaşıyorlar.
    & Neutronlara karşı belli bir düşmanlığı yok. Hatta onları sever falan.
    & Tatlı bir erkek görünce onu kimse tutamaz. Onlarla yatmaz ama uğraşmayı sever.
    & Hiç kimseden nefret etmez. Ederse yılanlar gibi olur.
    & Cesaretini aslan olan babasından almıştır. Merak ettiği şeyin peşinden gider.
    & Şiddet yanlısıdır. Herkese vurur falan.
    & Annesi asyalıdır. Babası Rus. (Hani asyalıysa ismi neden böyle diye meraktaysanız) Koreye hiç gitmedi zaten. İngiltere'de doğdu büyüdü büyüyor ölecek.

Aradığım belli bir şey yok. Sadece gelin işte. Rp yapmak istiyorum. Yarın yazılım var iki tane zaten -.- Uzun süredir rp yapmıyorum körelmiş olabilirim ona göre asdfg Sanırım bir tane beraber erkek kestikleri kız olabilirse hoş olabilir. Makas gibi olacaklar bizimkiler. Birde onun yanında diğer erkeklere odaklanmadığı bir erkek arkadaş olabilir. Sofia ona kızlar hakkında ipucu falan verecek. Hoşlanmadığı tek tatlı erkek o olacak. Ve birbirlerini duvardan duvara vurabilecekler. Sofia'nın ona bağlı kalmasının bir nedeni de bu. Vurduğunda karşılık veren tek erkek. Okito? Bu kadarcık en azından karakterinizi söyleyin ayrı bişi bulalım. Hadi cocuklarım sizi bekliyorum. AY VANT TU PİLEY E GEYM.

yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. Tumblr_m4tlm2jgmM1rx8pq4o2_500
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

MesajKonu: Geri: yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum.   yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. AakahcPerş. Mayıs 31, 2012 12:40 pm

ikiz üçüz olayını beraber şeedelim kardiiiii ^^ idili falan çağırabilirsek çokoş olur bence yinee Argento forever <3 onun dışında BFF'yiz tabii ^^
Sofia Ksanochka
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sofia Ksanochka

MesajKonu: Geri: yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum.   yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. AakahcPerş. Mayıs 31, 2012 2:04 pm

idili çağır mesela birini daha bulup okey oynarız artık afsdfgsdjf
Aethra L. Pavone
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aethra L. Pavone

MesajKonu: Geri: yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum.   yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum. AakahcPerş. Mayıs 31, 2012 8:20 pm

evet o okeyi artık oynamalıyız !!!11!!!bir!!

yazılı haftasında bunu açarak kafayı yediğimi düşünüyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası